Instalacja, uruchomienie i obsługa Canon Powershot S40

Instalacja, uruchomienie i obsługa Canon Powershot S40 jest prosta i intuicyjna. Aby zainstalować aparat, należy podłączyć go do komputera przy użyciu kabla USB, a następnie uruchomić program instalacyjny z płyty CD zawierającej oprogramowanie. Po zakończeniu instalacji programu należy podłączyć aparat do komputera i uruchomić go. Aby skorzystać z wszystkich funkcji aparatu, należy zalogować się do programu Canon ImageBrowser i uruchomić aparat. Po załadowaniu zdjęć i filmów z aparatu można je edytować, przeglądać i udostępniać w Internecie lub wysyłać je bezpośrednio do drukarki. Canon Powershot S40 oferuje szereg funkcji i narzędzi, które pomogą Ci wykorzystać jego pełny potencjał.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja, uruchomienie i obsługa Canon Powershot S40

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

xStck 29 May 2014 08:11 963

 • #1Level 8  

  #1

  Witam,
  Mam problem, otóż dana gra nie chce się dostosować do ustawień karty graficznej (geforce gtx 650 2gb) mianowicie chodzi o Arme III. Ustawienia typu: kontrast, gamma oraz jasność. Kiedy już wybiorę jak ma to wyglądać to na pulpicie widać zmiany natomiast w grze już nie. Czasem w nocy jest tak ciemno że przygasa mi monitor przez co nie da się grać:/ Jeżeli znacie przyczynę tego problemu (nie dostosowanie się gry do ustawień kart graficznej w sterownikach) to opiszcie ją pod spodem Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam

 • #2helmud7543Level 43  #2

  A gra nie ma własnych ustawień w menu gry? W sterownikach masz opcję wyboru, czy dla każdej aplikacji mają być spersonalizowane ustawienia?

 • #3wariato#3

  Jaka wersja sterowników do GPU?

 • #4#4

  @Helmud7543 właśnie nie widzę tej opcji:/ Gra ma własne ustawienia jasności itp ale one dają bardzo mało.
  @Wariato 337. 88

 • #5blazej222Level 13  #5

  @UP czy gra jest legalna? Większość takich błędów występuje na piratach

 • #6iagreLevel 35  #6

  Niektóre sterowniki kart graficznych pozwalają na tworzenie profili wyświetlania obrazu dla wskazanych programów. Sprawdź w „zaawansowanych” ustawieniach grafiki czy masz taką możliwość.

 • #7#7

  @Blazej gra jest w 100% legalna

  Dodano po 2 [minuty]:

  @iagre nie ma tam takiej opcji

 • #8#8

  Hmm.. Nie znam tej gry, ale czy podczas grania nie możesz zmienić ustawień grafiki?
  Czyli podczas uruchamiania gry masz okno z ustawieniami, tak? Masz program geForce experience?
  BTW mam taką samą kartę graficzną i nigdy się z takim czymś nie spotkałem.
  Czy w innych grach masz też takie problemy?

 • #9#9

  @Blazej nie zupełnie. Podczas uruchamiania gry nie wyskakuje mi okno geforce experience. Tak jak mówiłem wcześniej. Zwykłe ustawienia mam w grze lecz nic one nie dają. Chodzi mi o to że Arma III nie "przyjmuje" ustawień z panelu sterowania nvidii. Panel wyskakuje po kliknięciu ppm na pulpicie i wybraniu tej opcji. Bardzo to jest wkurzające gdyż nawet czasem przygasa mi ekran ponieważ jest tak ciemno:/

 • #10#10

  A może zmiana ustawień monitora?

 • #11

Redirecting

Przejrzyj poniższy wykaz różnych objawów, aby poznać ich możliwe przyczyny:

Rozchodzenie się obrazu

Ten efekt może występować z wielu różnych powodów, ale zazwyczaj wynika z uruchomienia gry ze zbyt wysoką, nieobsługiwaną przez monitor częstotliwością odświeżania obrazu.

Możesz czasem usłyszeć, że wyłączenie synchronizacji pionowej pozwala przyśpieszyć działanie gry, ale jeśli napotkasz rozchodzenie się obrazu, zalecamy włączenie tej opcji – może to wyeliminować ten problem.

Chwilowe zacinanie się gry

Chwilowe zacinanie się gry (ang. microstuttering, objawiające się gwałtownym drganiem obrazu i przeskokami animacji) może wystąpić w przypadku braku odpowiedniej optymalizacji gry, zwłaszcza jeśli można ją uruchomić przy użyciu różnych wersji bibliotek DirectX.

Czasem można ten problem wyeliminować poprzez wyłączenie obsługi najnowszej wersji DirectX w ustawieniach grafiki w grze i ponowne uruchomienie aplikacji. Jeśli ta operacja pomoże w Twoim przypadku, czytaj informacje o kolejnych aktualizacjach, aby się dowiedzieć, kiedy będzie można bezpiecznie wrócić do najnowszej wersji DirectX.

Wyświetlanie obrazu może się również zacinać wskutek problemów ze sterownikiem: np. konfliktu między różnymi sterownikami lub niezgodności gry z najnowszą wersją sterownika do Twojej karty graficznej. W takich przypadkach możesz musieć zaczekać na nowszą wersję oprogramowania od producenta karty.

Cofanie postaci

Cofanie postaci (ang. rubberbanding, kiedy Twoja postać porusza się, jakby miała przymocowaną do pleców rozciągliwą gumę, po czym nagle cofa się do poprzedniej pozycji) zazwyczaj jest spowodowane problemami z połączeniem sieciowym (dużymi opóźnieniami lub bardzo niestabilnym łączem), a nie problemem z wyświetlaniem grafiki.

Tęcza lub zielone artefakty

Z artefaktami mamy do czynienia, kiedy część pikseli na ekranie zmienia kolor, często na jasnozielony, różowy lub kolory tęczy, po czym już taka pozostaje niezależnie od tego, co się później dzieje w grze.

Oznacza to, że Twoja karta graficzna jest mocno obciążona, przegrzewa się lub występuje z nią problem natury sprzętowej.

Jeśli masz komputer biurkowy, upewnij się, że karta jest prawidłowo włożona do gniazda, a także że wentylatory działają, jak powinny.

Instalacja, uruchomienie i obsługa Canon Powershot S40

Bezpośredni link do pobrania Instalacja, uruchomienie i obsługa Canon Powershot S40

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instalacja, uruchomienie i obsługa Canon Powershot S40