Instrukcja instalacji i uruchomienia 3m 5009044

Instalacja i uruchomienia 3M 5009044 jest prosta i szybka. Przed rozpoczęciem instalacji należy zapoznać się z instrukcją instalacji i uruchomienia, aby upewnić się, że wszystkie kroki zostaną wykonane poprawnie. Po przeczytaniu instrukcji, potrzebny będzie dostęp do źródła wody i prądu elektrycznego. Następnie trzeba odłączyć jednostkę od źródła prądu, podłączyć węże wody i wykonać instalację zgodnie z instrukcją. Po zamontowaniu wszystkich części należy podłączyć jednostkę do prądu i uruchomić ją. Po ukończeniu instalacji należy sprawdzić, czy wszystko działa prawidłowo.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i uruchomienia 3m 5009044

Lekki, odporny na uderzenia korpus wykonany z solidnego materiału kompozytowego

Łatwe przełączanie między przewodem ciśnieniowym a systemem kubków do natrysku 3M™ PPS serii 2. 0

Szybkozmienne dysze w zakresie od 0. 9 do 2. 0

Zobacz więcej szczegółów

 • Lekki, odporny na uderzenia korpus wykonany z solidnego materiału kompozytowego
 • Łatwe przełączanie między przewodem ciśnieniowym a systemem kubków do natrysku 3M™ PPS serii 2. 0
 • Szybkozmienne dysze w zakresie od 0. 0
 • Zaprojektowane dla komfortu
 • Prosta, innowacyjna konstrukcja oznacza mniejszą liczbę części w przypadku konserwacji lub przebudowy

Lekki i łatwy w użyciu 3M™ Przemysłowy pistolet lakierniczy został stworzony pod kątem wymagań lakiernika przemysłowego. Wykonany z odpornego na uderzenia kompozytu, jest to jeden z najlżejszych pistoletów natryskowych w branży, a jednocześnie jest on wystarczająco trwały, aby sprostać wymagającym warunkom. Jego wszechstronna konstrukcja umożliwia natryskiwanie ze źródła pod ciśnieniem lub kubka grawitacyjnego. Wymienne dysze w wersjach od 0. 0 umożliwiają natryskiwanie szerokiej gamy powłok.

3M™ Przemysłowy pistolet lakierniczy to rozwiązanie do natryskiwania przemysłowego, które pomoże zredukować zmienność procesu i zwiększyć wydajność, zapewniając technikom łatwiejszy sposób natryskiwania.Lekki i łatwy w użyciu 3M™ Przemysłowy pistolet lakierniczy został zaprojektowany pod kątem natryskiwania przemysłowego. Wykonany z solidnego, odpornego na uderzenia materiału kompozytowego pistolet natryskowy jest jednym z najlżejszych modeli w branży, a jednocześnie zapewnia on wytrzymałość w najcięższych warunkach przemysłowych. Pistolet natryskowy został zoptymalizowany od spustu do korpusu przez kinezjologów w celu zwiększenia komfortu, szczególnie w przypadku wysokich wymagań natryskiwania przez cały dzień.Dzięki uniwersalnej konstrukcji lakiernicy mogą natryskiwać produkty lakiernicze pod ciśnieniem lub z kubka grawitacyjnego. Przewód ciśnieniowy i dysze umożliwiają ciągłe, masowe natryskiwanie w przypadku większych zadań. W przypadku napraw punktowych i małych powierzchni, należy zmienić ustawienia pistoletu natryskowego, aby skorzystać z systemu kubków do natrysku 3M™ PPS™ serii 2. 0. Dzięki temu używasz odpowiedniej ilości produktu, aby dopasować ją pod kątem wielkości zadania.Prosta, innowacyjna konstrukcja oznacza mniejszą liczbę części w przypadku konserwacji. Dzięki szybkozmiennym dyszom, ciecz nigdy nie przechodzi przez korpus pistoletu natryskowego. Czyszczenie jest tak proste, jak wytarcie końcówki iglicy i wymiana głowicy, co oznacza zniwelowanie potrzeby demontażu i moczenia sprzętu w rozpuszczalniku. To jak kupowanie nowego pistoletu natryskowego przy każdej wymianie dyszy.Głowice 3M™ Performance w rozmiarach od 0. 0 umożliwiają łatwe natryskiwanie szerokiej gamy powłok – od bejc i podkładów po powłoki nawierzchniowe, a nawet kleje.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.


Pytania w sprawie konkretnych produktów i zastosowań


Często Zadawane Pytania

 • Gdzie kupić: Chciałbym wiedzieć, gdzie kupić określone produkty 3M

  Nasz katalog produktów online zawiera połączenia na żywo z naszymi partnerami handlowymi dla wielu produktów 3M. Sprawdź katalog pod kątem dostępności partnerów.

 • Praca w 3M: Chciałbym sprawdzić status mojej aplikacji o pracę lub rozpocząć karierę w 3M

  Rozejrzyj się po stronie internetowej 3M poświęconej karierom, aby dowiedzieć się więcej o dołączeniu do globalnej firmy znanej z bezkompromisowej uczciwości. Możesz wyświetlić status istniejącego zgłoszenia, logując się na swoje konto i przeglądając status aplikacji na stronie „Strona główna kandydata” w zakładce „Oferty pracy w 3M”.

  Sprzedaj do 3M: Chciałbym przedstawić swoją firmę lub sprzedać produkt firmie 3M

  Aby przedstawić swoją firmę lub usługę firmie 3M, wejdź na stronę internetową dostawców. Wybierz kartę „Potencjalni dostawcy”, aby dowiedzieć się, jak się z nami skontaktować i przedstawić swoją firmę.

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Instrukcja instalacji i uruchomienia 3m 5009044

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i uruchomienia 3m 5009044

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i uruchomienia 3m 5009044