Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Humblbp 17h6 A

Bosch Humblbp 17h6 A to inteligentny czujnik zabezpieczający przed zagrożeniami w domu. Urządzenie może wykrywać ruch i włamanie, a także informować użytkownika o niebezpieczeństwie w czasie rzeczywistym. Czujnik może być łączony z innymi urządzeniami, aby monitorować i kontrolować cały dom. Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Humblbp 17h6 A wymagają, aby wszystkie urządzenia były ustawione w odpowiedni sposób, aby zapewnić maksymalną skuteczność. Ponadto, użytkownicy powinni znać zasady i zasady bezpieczeństwa określone w instrukcji, aby uniknąć naruszenia bezpieczeństwa.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Humblbp 17h6 A

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Znajdź instrukcje obsługi

Szybka naprawa narzędzi w jakości Bosch


Minimalne czasy przestojów dzięki usłudze naprawy Bosch: odzyskujesz narzędzie w idealnym stanie w ciągu zaledwie kilku dni.

Formularz zgłoszeniowy online

Bosch Support

Znajdź różne opcje kontaktu, aby porozmawiać z pomocą techniczną Bosch:

Infolinia serwisowa i porady aplikacyjne

W przypadku pytań dotyczących zastosowania naszych produktów lub serwisu napraw i części zamiennych.

Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Bosch jest kluczowym pionierem w technologii hamulcowej, prezentując pierwszy hamulec servo już w 1927 roku. Technologia hamulcowa nadal charakteryzowana jest przez rozwój techniczny wykonywany przez firmę Bosch.

Dostarczamy bezpieczeństwo każdego dnia. Systemy hamulcowe Bosch.

Innowacyjne odkrycia techniczne, wynalazki i patenty dla systemów hamulcowych Bosch wyznaczają nowe standardy i podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

„Właściwa odległość to kwestia bezpieczeństwa”- kampania Bosch

Jej celem jest zwrócenie uwagi kierowcom jak ważne jest zachowanie właściwej odległości, zarówno w czasie jazdy od poprzedzającego samochodu, jak i w czasie hamowania. Ma to wpływ na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi. Przypomina również o przeglądzie auta szczególnie przed wakacyjnymi podróżami, kiedy wyjeżdżamy z całą rodziną i samochód jest dociążony bagażami i bagażnikiem dachowym. Sprawny układ hamulcowy pozwoli zatrzymać się w bezpiecznej odległości od przeszkody i uniknąć kolizji. Dlatego zapoznaj się z poniższymi informacjami na temat naszych hamulców i tarcz hamulcowych

6 faktów na temat naszych produktów:
  • Sprawdzone w każdych warunkach: Bosch testuje wszystkie klocki, w każdych możliwych warunkach. W mrozach na torze podbiegunowym oraz rozgrzewając do czerwoności na torach wyścigowych.
  • Dłuższa żywotność: Specjalny stop High Carbon HC to dłuższy przebieg między wymianami tarcz hamulcowych. Bezpieczeństwo jazdy: Wysoka dokładność wykonania eliminuje drgania i zapewnia skuteczność podczas każdego hamowania. Takie jak fabryczne: Tarcze hamulcowe Bosch są identycznie wykonane, jak tarcze montowane przez producentów pojazdów. Pełna sprawność od pierwszego hamowania: Dzięki wygrzewaniu najwyższa skuteczność już od pierwszego hamowania. Maksymalna skuteczność hamowania: Do różnych typów pojazdów Bosch projektuje różne klocki hamulcowe.
BOSCH_Icon-collection_agile

ABS

Umożliwia manewrowanie i omijanie przeszkód.

System zaprezentowany przez Bosch 40 lat temu. Każde z kół jest kontrolowane, aby nie dopuścić do zablokowania. Dzięki temu kierowca jest w stanie ominąć przeszkodę. ABS (Anti-Lock Braking System) nie skraca drogi hamowania.

ESP

Stabilizuje tor jazdy.

Wynaleziony i opatentowany przez firmę Bosch. Od 2014 obowiązkowy w każdym nowym pojeździe. System zapobiega nawet do 80% wypadków spowodowanych poślizgiem. Awaryjne hamowanie, czy wspomaganie ruszania pod górę realizowane są również przez system ESP (Electronic Stability Program), co podnosi bezpieczeństwo i komfort jazdy.

PSS

Ostrzega kierowcę, a nawet zatrzymuje pojazd.

PSS (Predictive Safety Systems) na bieżąco kontroluje sytuację i w razie wykrycia podwyższonego ryzyka kolizji ostrzega kierowcę, a jeżeli kierowca nie zareaguje, jest w stanie zatrzymać samochód.

CAPS

Synchronizuje wszystkie systemy bezpieczeństwa.

Synchronizuje wszystkie systemy bezpieczeństwa CAPS (Combined Active&Passive Safety) to najbardziej rozwinięty obejmujący wiele komponentów system kontroli położenia pojazdów i wszystkich podzespołów, takich jak poduszki powietrzne, pasy i fotele. W razie kolizji zostają one ustawione w pozycji minimalizującej obrażenia pasażerów.

25 lat układu ESP firmy Bosch

Bosch jest wynalazcą systemów bezpieczeństwa ESP i ASP.

Wspierają one kierowcę w niebezpiecznych sytuacjach, dlatego są one obowiązkowe w nowych pojazdach. Aby mogły działać prawidłowo, wszystkie jego elementy w tym klocki i tarcze, muszą być sprawne. W 1995 r. po raz pierwszy zaprezentowano opracowany przez Boscha układ stabilizujący tor jazdy samochodu. Odniósł on tak wielki sukces, że rozpoczęto seryjna produkcję, a układ hamulcowy stał się nie tylko układem do zatrzymywania pojazdu, lecz także niewidzialnym asystentem kierowcy.

Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Humblbp 17h6 A

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Humblbp 17h6 A

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje bezpieczeństwa Bosch Humblbp 17h6 A