Książeczka z przepisami i instrukcjami Electrolux C265

Książeczka z przepisami i instrukcjami Electrolux C265 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się wygodnym i bezpiecznym użytkowaniem urządzenia. Książeczka jest podzielona na sekcje, w których zawarte są informacje na temat wszystkich funkcji i ustawień urządzenia, jak również przepisy dotyczące użytkowania i instrukcje dotyczące konserwacji. Książeczka zawiera również porady dotyczące bezpieczeństwa, aby użytkownicy mogli cieszyć się bezpiecznym użytkowaniem urządzenia. Zawarte w niej informacje są dokładne i łatwe do zrozumienia, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z urządzenia bez żadnych problemów. Książeczka z przepisami i instrukcjami Electrolux C265 to niezbędne narzędzie dla osób, które chcą cieszyć się wygodnym i bezpiecznym użytkowaniem urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Książeczka z przepisami i instrukcjami Electrolux C265

Problem

 • Jak pobrać książkę kucharską?
 • Przepisy na potrawy z wykorzystaniem pary
 • Przepisy do piekarników parowych

Dotyczy

 • Piekarniki parowe

Rozwiązanie

Pobierz książkę kucharską, gdzie znajdziesz przepisy na dania, które możesz przygotować w swoim piekarniku parowym.

ksiazka-kucharska-piekarniki-parowe. pdf

Le Cordon Bleu

Firma Electrolux pomaga czerpać radość z życia, definiując na nowo doskonały smak jedzenia, dbałość o odzież oraz dobre samopoczucie na co dzień. Dlatego wraz z Le Cordon Bleu – wiodącą światową siecią akademii sztuki kulinarnej i hotelarstwa – wskazuje drogę do wspaniałego smaku i lepszych nawyków żywieniowych zarówno profesjonalnym szefom kuchni, jak i miłośnikom jedzenia. Prezentując doskonałe przepisy i techniki kulinarne, a także propagując wiedzę, w jaki sposób wydobyć to, co najlepsze z każdego składnika, przy użyciu współczesnych i przyszłych urządzeń kuchennych, wspólnie dążymy do zapewnienia jak najlepszych doznań smakowych.

Współpraca Electrolux i Le Cordon Bleu, łącząca kulinarną kreatywność i wiedzę profesjonalnych szefów kuchni z najnowocześniejszą technologią, jest zachętą do czerpania większej przyjemności z gotowania i bardziej ekologicznych nawyków żywieniowych. Dołącz do nas!

  Skórka z cytryny jest doskonałym źródłem wielu antyoksydantów, a także witamin i minerałów: witamin A i C, wapnia, magnezu, potasu. Ma delikatne działanie przeciwgrzybicze oraz antybakteryjne. Normuje proces produkcji sebum, dzięki czemu ogranicza łojotok - jedną z głównych przyczyn trądziku i łupieżu.

  More details

  Nie ma punktów za ten produkt.


  • Nasza opinia i skład:
  • Cechy/certyfikaty/inne

  Nasza opinia i skład:

  Proszek ze skórki cytryny do twarzy + książeczka z przepisami kosmetycznymi, ECOCERT, 100 g, Indus Valley

  Skórka z cytryny jest doskonałym źródłem wielu antyoksydantów, a także witamin i minerałów: witamin A i C, wapnia, magnezu, potasu. Ma delikatne działanie przeciwgrzybicze oraz antybakteryjne. Normuje proces produkcji sebum, dzięki czemu ogranicza łojotok - jedną z głównych przyczyn trądziku i łupieżu. Redukuje przebarwienia skórne, nawilża oraz pomaga w oczyszczeniu skóry, w tym odblokowaniu porów.

  Właściwości proszku ze skórki cytryny Indus Valley

  • produkt całkowicie naturalny - bez dodatku szkodliwych substancji chemicznych;

  • reguluje pracę gruczołów łojowych;

  • ma właściwości przeciwłupieżowe i przeciwtrądzikowe;

  • nadaje włosom gładkości, objętości i blasku;

  • odżywia skórę i włosy.

  Sposób użycia

  Proszek ze skórki cytryny można łączyć z wodą lub jogurtem. Po stworzeniu pasty należy ją równomiernie nałożyć na skórę twarzy lub włosy, pozostawić do wyschnięcia i spłukać wodą. Maseczkę najlepiej wykonywać wieczorem, aby uniknąć konieczności wychodzenia na słońce bezpośrednio po zabiegu.

  Bezpieczeństwo i przechowywanie

  Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Trzymać z dala od dzieci.

  Przed nałożeniem na większe partie ciała, należy wykonać test skórny: niewielką ilość proszku zmieszanego z wodą nanieść na skórę, poczekać do wyschnięcia mieszanki, spłukać. Jeżeli nie wystąpią żadne działania niepożądane, produkt jest bezpieczny do stosowania.

  Produkt należy przechowywać w chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym pojemniku oraz unikać kontaktu z wilgocią.

  Zawartość opakowania: 1 saszetka (100 g) proszku ze skórki cytryny

  Produkty powiązane, warto zainteresować się także:

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Książeczka z przepisami i instrukcjami Electrolux C265

  Bezpośredni link do pobrania Książeczka z przepisami i instrukcjami Electrolux C265

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Książeczka z przepisami i instrukcjami Electrolux C265