Podręcznik ogólnej opieki i bezpieczeństwa Epson Ecotank M2120

Podręcznik ogólnej opieki i bezpieczeństwa Epson Ecotank M2120 to oficjalny podręcznik Epson, który zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące użytkowania i bezpieczeństwa drukarki Epson Ecotank M2120. Podręcznik zawiera wyczerpujące informacje na temat urządzenia, w tym jego specyfikacji technicznych, instalacji i konfiguracji, konserwacji i bezpieczeństwa. Zawiera również ważne informacje o użytkowaniu i bezpieczeństwie, a także szczegółowy opis zasad kompatybilności i przechowywania, aby zagwarantować wysoką wydajność urządzenia. Podręcznik jest skutecznym narzędziem do zarządzania drukarką Epson Ecotank M2120 i zapewnienia bezpiecznego i niezawodnego działania.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik ogólnej opieki i bezpieczeństwa Epson Ecotank M2120

Podstawowe parametry produktu:

kod producenta: C11CJ18402

gwarancja: 12 miesięcy (lub 36 miesięcy po rejestracji na stronie www. epson. pl). Limit wydrukowanych stron: do 100 000. - w serwisie

automatyczny druk dwustronny: nie

szybkość drukowania mono: do 15 stron A4/min (ISO)

nadruk na płytach CD/DVD: nie

ethernet - druk w sieci LAN: nie

miejsce użytkowania: firma

przeznaczenie do druku: tylko mono - tekst i grafika

Rekomendacja: jakość produktu

Techniczny opis produktu:

Drukarka atramentowa EcoTank M2120 (C11CJ18402) firmy Epson to urządzenie wielofunkcyjne o rozdzielczości druku 1440x720 dpi, umożliwiające drukowanie do formatu A4 oraz skanowanie i kopiowanie. Wykorzystuje: papier zwykły, koperty. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma. Wymiary produktu: 375 x 318 x 200 mm (szerokość x głębokość x wysokość).
Zobacz opis producenta

Szczegółowe informacje:

Parametry

Opis

Eksploatacja

Kable

Promocje

Opinie

Parametry podstawowe

przeznaczenie do druku

tylko mono - tekst i grafika

rodzaj urządzenia

wielofunkcyjne - druk/skan/kopia

technologia druku

atramentowa

ilość wkładów z atramentem

wydajność tuszu czarnego

do 6000 str. A4 (wg normy producenta, wydruk ciągły)

wydajność tuszu kolorowego

do 0 str. A4 (wg normy producenta, wydruk ciągły)

bezpośrednie wydruki z aparatów/kamer

bezpośrednie wydruki z kart pamięci

bezpośrednie wydruki z USB

automatyczny druk dwustronny

Parametry Druku

czas do wydruku pierwszej strony mono

Parametry Faksu

możliwość wysyłania/odbierania faksów

strony przechowywane w pamięci

automatyczne powtarzanie numeru

wysyłanie faksów z opóźnieniem

Parametry Skanera

optyczna rozdzielczość skanowania

skanowanie do plików w formacie

JPEG

PICT

TIFF

multi-TIFF

PDF

PNG

Parametry Kopiowania

zakres skalowania

max 400%

automatyczne kopiowanie dwustronne

Obsługa Nośników

gramatura papieru standardowego

pojemność podajnika głównego

automatyczny podajnik dokumentów (ADF)

pojemność odbiornika papieru

możliwość drukowania kopert

pojemność podajnika (koperty)

pojemność podajnika CD/DVD

0 szt

obsługiwane rodzaje nośników

papier zwykły

koperty

obsługiwane formaty nośników

A4

A5

A6

Legal

B5

B6

Letter

koperty (C6, DL, nr 10)

pojemość podajnika automatycznego

Komunikacja

ethernet - druk w sieci LAN

wireless - druk przez WiFi

standardowe rozwiązania komunikacyjne

Wireless

Wi-Fi Direct

drukowanie z urządzeń mobilnych

tak (Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver) Apple AirPrint)

Wymiary i Waga

Warunki Środowiskowe

dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji

min 20%max 80%

zalecany zakres temperatur podczas eksploatacji

min 10 °Cmax 35 °C

Zasilanie

Wymagania Systemowe

Windows

Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64 bit), Windows 8. 1 (32/64 bit), Windows Server 2003 R2 x64, Windows Server 2008 (32/64-bitowy), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2,

Windows Server 2016, Windows Vista (wersja 32-bitowa/64-bitowa), Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, XP Professional x64 Edition SP2

Mac OS

Mac OS X 10. 6. 8, lub późniejszy

Zawartość Opakowania

hardware

Instrukcja na płycie CD, Wkłady z atramentem, Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Instrukcja montażu

Inne

wyświetlacz LCD

Kolorowy ekran LCD o przekątnej 3, 7 cm

Gwarancja

gwarancja Epson

12 miesięcy (lub 36 miesięcy po rejestracji na stronie www. - w serwisie

Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

Kategorie:Rodzaj:Producent:

Drukarka monochromatyczna z systemem stałego zasilania w atrament

Niezawodna, oszczędzająca czas i energię drukarka EcoTank może skanować, kopiować i drukować – w tym mobilnie.

 • Zmniejszenie kosztów druku: Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością atramentu w zestawie
 • Niezawodne i trwałe: Gwarancja na 1 rok lub 100 000 stron
 • Oszczędność energii: Zmniejsz pobór mocy aż o 95%4
 • Uzupełnij i zapomnij: Drukuj tysiące stron za pomocą dołączonego atramentu
 • Szybkie drukowanie i Wi-Fi: Drukowanie mobilne, szybkość drukowania 15 str. /min2 i brak konieczności rozgrzewania
 • Możesz drukować, kopiować i skanować, a jednocześnie oszczędzać dzięki temu trwałemu, szybkiemu i energooszczędnemu urządzeniu EcoTank z pojemnikiem na atrament, który można uzupełniać. To ekonomiczne urządzenie może przy użyciu dostarczanego w zestawie czarnego atramentu wydrukować nawet 5000 stron1. Wydruki otrzymasz w mgnieniu oka dzięki temu, że drukarka nie musi się rozgrzać i szybkości drukowania 15 str. /min2. Z drukarką z łatwością połączysz się poprzez Wi-Fi oraz przy pomocy aplikacji do druku mobilnego firmy Epson.

  Zmniejszenie kosztów druku

  Rozwiązanie EcoTank pozwala zaoszczędzić w ciągu 3 lat nawet 50% w porównaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi3. Zamiast tonera drukarka posiada system stałego zasilania w atrament, który uzupełniany jest z dołączonych butelek. Już od początku zapewniona jest wystarczająca ilość atramentu, by wydrukować tysiące stron, co redukuje koszty i oszczędza czas.

  Niedrogi atrament

  Brak konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem pozwala zaoszczędzić nawet 90% kosztu wydrukowania jednej strony4.

  Niezawodność

  Każda drukarka monochromatyczna EcoTank objęta jest gwarancją na 1 rok lub 100 000 stron, co zapewnia spokojne użytkowanie.

  Oszczędność czasu

  Nie marnuj czasu na wymianę materiałów eksploatacyjnych – system stałego zasilania w atrament ogranicza konieczność konserwacji do minimum. Pracę przyspieszają również brak konieczności rozgrzewania oraz szybkość drukowania na poziomie 15 str.

  Oszczędność energii

  Drukarka monochromatyczna EcoTank umożliwia zredukowanie zużycia energii i ogólnych kosztów. Może zmniejszyć pobór mocy aż o 95%5 w porównaniu do monochromatycznych drukarek laserowych.

  Druk mobilny

  Drukuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki łączności Wi-Fi i bezpłatnym aplikacjom do druku mobilnego firmy Epson6.

  1 Podana wydajność została ustalona za pomocą oryginalnej metodologii firmy Epson na podstawie symulacji druku wzorców testowych zgodnie z normą ISO/IEC 19752. Podana wydajność NIE jest oparta na normie ISO/IEC 24711. Podana wydajność może różnić się w zależności od drukowanych zdjęć, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunków pracy, np. temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu może być niższa.

  2. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testów kategorii biznesowej dla druku jednostronnego. Więcej informacji na stronie www. eu/testing.

  3. Oszczędności osiągnięte w ciągu 3 lat przy wydruku 406 stron miesięcznie. Porównanie cen uwzględnia koszty sprzętu, załączone w zestawie butelki z atramentem lub tonery oraz koszty zamiennych butelek i tonerów. Przy porównaniu cen sprzętu uwzględniono ceny drukarek Epson M1100 w momencie wprowadzenia na rynek oraz średnią cenę 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str. /min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech oraz w pozostałych krajach Europy Południowo-Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., przygotowanym przez IDC. Porównanie kosztów druku jest oparte na cenach wstępnych butelek z czarnym atramentem firmy Epson (seria 110) i średnich cenach najbardziej dostępnych oryginalnych kaset z czarnym tonerem dla 77% topowych monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str. /min) w Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Polsce i Turcji w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. zgodnie z raportem IDC o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane na 2 połowę 2018 r. ). Wydajność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych określono na podstawie stron internetowych ich producentów.

  4. Koszt wydruku jednej strony jest obliczany przez podzielenie ceny wymiennej butelki z atramentem/kasety z tonerem przez wydajność. W porównaniu kosztów na stronę wykorzystano wstępne ceny butelek z czarnym atramentem firmy Epson (seria 110) oraz średnie ceny oryginalnych wkładów OEM z czarnym tonerem dostępnych dla 77% topowych jednofunkcyjnych monochromatycznych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania na poziomie poniżej 20 str. /min) w Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Polsce i w Turcji w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z przygotowanymi przez IDC raportami Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na kwartał 4 2018 r. oraz o zużyciu materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane na 2 połowę 2018 r.

  5. W porównaniu poboru mocy uwzględniono druk na drukarkach M1120, M2170 oraz M3170 firmy Epson oraz średnią z 75% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str. /min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech oraz w pozostałych krajach Europy Południowo-Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r. przygotowanym przez IDC. Wartości poboru mocy są zgodne z informacjami podanymi na stronach internetowych ich producentów.

  6. Wymaga bezprzewodowego połączenia z Internetem. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www. pl/connect.

  Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) są kompletne i nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.

  Zobacz również:Black Point toner zamiennik 92274A (black) BP, HP toner Q5702C (black) 96A, Xerox toner 113R00726 (black), Canon tusz PFI-301C (cyan), Lexmark X1290, Kyocera-Mita podajnik automatyczny do FS-1118 MFP (DP-100), Brother taśma laminowana, elastyczna TZ-FX641, 18 mm x 8 m (black on yellow), Epson Business Inkjet B-500DN, Brother taśma laminowana TZ-355, 24 mm x 8 m (white on black), HP CarePack - 3 lata w miejscu instalacji (UG735E), Canon tusz 9266B001 (magenta) PGI-2500XLM, Canon tusz CF6656B001AA (matte black) PFI-306MBK, HP CarePack - 1 rok w miejscu instalacji - polisa pogwarancyjna (U9LG0PE), Epson tusz C13T04B340 (magenta) T04B3 XL, Zebra ZT231, 12 dots/mm, 300 dpi, peeler, LTU, display, EPL, ZPL, ZPLII, USB, USB Host, RS232, BT, Ethernet (ZT23143-D3E000FZ)

  Edukacja dla bezpieczeństwa

  Bezpieczeństwo ratownika jest najważniejsze

  HIV, ochrona prawna, aseptyka, gruźlica, zakażenie, rękawiczki jednorazowe, zagrożenie, uraz, wypadek, WZW typu B, zagrożenia, zagrożenie cywilizacyjne, funkcjonariusz publiczny, niebezpieczeństwo, bezpieczeństwo ratownika, pierwsza pomoc, stan wyższej konieczności

  Ewakuacja ludności

  ewakuacja poszkodowanego, ewakuacja II stopnia, ewakuacja, pożar, plan zarządzania kryzysowego, ewakuacja doraźna, plan obrony cywilnej, ewakuacja ze szkoły, ewakuacja I stopnia, ochrona ludności, ewakuacja dzieci, Karta ewakuacji, samoewakuacja, sytuacja kryzysowa, ewakuacja III stopnia, poszkodowany, panika, tłum, ewakuacja planowa

  Ewakuacja ludności i zwierząt

  opuszczanie szkoły, świadczenia osobiste, masowe zagrożenie, pożar, zaopatrywanie w żywność, miejsce bezpieczne, straż pożarna, młodzież, piktogram, samoewakuacja, sytuacja kryzysowa, opuszczanie budynku, pomoc poszkodowanym, zwierzęta gospodarskie, panika, tłum, ewakuacja planowa, ewakucja, świadczenia rzeczowe, cysterna, zaopatrywanie w wodę, znaki ewakuacyjne, potrzeby człowieka, woda, służby ratownicze, kierownik ewakuacji, ewakuacja, ewakuacja zwierząt, ewakuacja doraźna, zagrożenie, żywność, ewakuacja ze szkoły, bezpieczeństwo, zagrożenia, zwierzęta, droga ewakuacyjna, przeciwdziałanie panice, miejsca bezpieczne, szkoła, wyjście ewakuacyjne, logistyka, strefa zagrożenia

  Kiedy mamy do czynienia z sytuacją kryzysową?

  zarządzanie kryzysowe w Warszawie, fazy zarządzania kryzysowego, analizowanie, zarządzanie kryzysowe, powiat, pożar, gmina, straż pożarna, Unia Europejska, wojewoda, zespół zarządzania kryzysowego, infrastruktura krytyczna, koordynowanie, sytuacja kryzysowa, centrum zarządzania kryzysowego, wójt, formacja mundurowa, starosta, NATO, plan zarządzania kryzysowego, zagrożenie, odbudowa, PSP, bezpieczeństwo, zapobieganie, województwo, OSP, kryzys, Prezes Rady Ministrów, Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy, reagowanie, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, przygotowanie

  Międzynarodowe prawo humanitarne

  Międzynarodowy Czerwony Krzyż, bezpieczeństwo państwa, bezpieczeństwo obywateli, prawo humanitarne, wojna, Zespół do Spraw Międzynarodowego Prawa Humanitarnego, międzynarodowe prawo humanitarne, prawo konfliktów zbrojnych, Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, Międzynarodowa Służba do spraw Poszukiwań, ochrona ludności, konflikt zbrojny, konwencja haska, poszukiwanie osób zaginionych, Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża, konwencje genewskie

  Obowiązki obywateli w zakresie powinności obronnych

  bezpieczeństwo państwa, świadczenia rzeczowe, świadczenia osobiste, bezpieczeństwo narodowe, świadczenia szczególne, kwalifikacja wojskowa, świadczenia na rzecz obrony, służba przygotowawcza, powinności obronne, służba wojskowa, konstytucja, żołnierze rezerwy, rejestracja wojskowa, obrona cywilna

  Ochrona ludności i dóbr kultury

  bezpieczeństwo państwa, ochrona zabytków, formy ochrony zabytków, UNESCO, konwencja genewska, indywidualne środki ochrony, formacje obrony cywilnej, zadania obrony cywilnej, szef obrony cywilnej, zabytek, ochrona ludności, środki ochrony ludności, konwencja haska, znak rozpoznawczy, obrona cywilna, ochrona zwierząt, ochrona dóbr kultury, zwierzęta gospodarskie

  Ochrona przed skażeniami

  maska filtracyjna, zabiegi specjalne, ukrycie, maska przeciwgazowa, skażenie, indywidualne środki ochrony, ochrona przed skażeniami, zagrożenie, schron, maska izolacyjna, zabiegi sanitarne, dezaktywacja, deratyzacja, zbiorowe środki ochrony, bojowe środki trujące, dezynfekcja, odzież ochronna, odkażanie

  Ostrzeganie i alarmowanie

  prognozowanie, Alarm, zarządzanie kryzysowe, skażenie, zakażenie, zagrożenie, Krajowy System Wykrywania Skażeń i Alarmowania, komunikaty ostrzegawcze, Sygnały alarmowe, monitoring skażeń, ostrzeganie, środki masowego przekazu, KSWSiA, środki alarmowe, sytuacja kryzysowa, obserwacja, uprzedzenie, alarmowanie, powiadamianie, panika

  Oznakowanie i substancje toksyczne

  substancje toksyczne, oznaczenia zagrożeń, substancje niebezpieczne, piktogramy GHS, znaki bezpieczeństwa, znaki ostrzegawcze, zagrożenia fizyczne, piktogramy, zagrożenia środowiska, ADR, znaki, RID, zagrożenie, zagrożenia zdrowia, GHS, transport materiałów niebezpiecznych

  Pierwsza pomoc w przypadku zatrucia

  substancje toksyczne, substancje niebezpieczne, niebezpieczny dla środowiska, substancja toksyczna, alkohol, wybuchowy, leki, toksykologia, odtrutka, Paracelsus, substancja, trucizna, zatrucie przewlekłe, żrący, toksyczny, niebezpieczeństwo, Algorytm BLS, toksyny, tlenek węgla, poszkodowany, zatrucie, czad, Phillippus Aureolus Theophrastus Bombastus von Hohenheim, toksyczność, hemoglobina, zatrucie rozmyślne, zagrożenie, zatrucie nieodwracalne, płukanie żołądka, palny, dawka trucizny, narkotyki, zatrucie podostre, zatrucie odwracalne, szkodliwy, morfina, substancja trująca, zatrucie przypadkowe, zagrożenie w domu, toksyczność zatrucie ostre, pierwsza pomoc, toksyczność tlenek węgla, pestycydy, toksyna

  Pierwsza pomoc – podstawy

  pierwsza pomoc, Państwowe Ratownictwo Medyczne, neonatologiczna, podstawowa, łączność alarmowa, resuscytacja, WOPR, medyczne czynności ratunkowe, Karetka, ambulans, specjalistyczna, nagłe zatrzymanie krążenia, karetka pogotowia, stan nagłego zagrożenia zdrowotnego, złota godzina, kwalifikowana pierwsza pomoc, platynowe minuty, wezwanie pomocy, powiadamianie ratunkowe, GOPR, ogniwa łańcucha przężycia, transportowa, łańcuch przeżycia, System Państwowego Ratownictwa Medycznego, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, zagrożenie życia, nieprzytomny, TOPR, zagrożenie, śmigłowiec ratowniczy, PSP, śmigłowiec ratunkowy, dyspozytor, numery alarmowe, RKO, jednostki Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego

  Podsystem kierowania bezpieczeństwem narodowym

  Parlament, bezpieczeństwo państwa, Rada Bezpieczeństwa Narodowego, podsystem kierowania, bezpieczeństwo narodowe, zagrożenia państwa, Minister Obrony Narodowej, Senat, Premier, podsystem kierowania bezpieczeństwem narodowym, ochrona obywateli, system bezpieczeństwa narodowego RP, Prezydent, Sejm, Rada Ministrów, Strategia Bezpieczeństwa Narodowego RP

  Podsystem obronny państwa

  odsystem kierowania, konsulat, Narodowe Siły Rezerwowe, podsystem obronny, podsystem obronny państwa, podsystem kierowania, bezpieczeństwo narodowe, system bezpieczeństwa narodowego RP, ambasada, służba zagraniczna, Siły Zbrojne RP, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, bezpieczeństwo państwa, przemysł obronny, misja Sił Zbrojnych RP, przemysłowy potencjał obronny (PPO), Wojsko Polskie, dyplomacja

  Podsystemy ochronne państwa (I)

  bezpieczeństwo państwa, SKW, Agencja Wywiadu, prokuratura, CBA, bezpieczeństwo narodowe, potencjał ochronny, wymiar sprawiedliwości, osoba fizyczna, służby specjalne, system bezpieczeństwa narodowego RP, Centralne Biuro Antykorupcyjne, AW, trybunał, osoba prawna, SWW, ABW, podsystem ochronny, Służba Więzienna, korupcja

  Podsystemy ochronne państwa (II)

  GOPR, centrum zarządzania kryzysowego, Państwowe Ratownictwo Medyczne, straż gminna, bezpieczeństwo państwa, pracownik ochrony, Państwowa Straż Pożarna, ochrona komercyjna, zarządzanie kryzysowe, bezpieczeństwo narodowe, potencjał ochronny, TOPR, system bezpieczeństwa narodowego RP, podsystem ochronny, straż miejska

  Podsystemy wsparcia – społeczne

  bezpieczeństwo społeczne, podsystem wsparcia, potencjał społeczny, ryzyko socjalne, bezpieczeństwo państwa, mass media, bezpieczeństwo narodowe, organizacje pozarządowe, społeczeństwo obywatelskie, społeczny potencjał bezpieczeństwa, pomoc społeczna, bezpieczeństwo socjalne, polityka socjalna, środki masowego przekazu, tożsamość narodowa, kapitał społeczny, demografia

  Podsystemy wsparcia – gospodarcze

  bezpieczeństwo ekologiczne, podsystem wsparcia, państwowy dług publiczny, rezerwy dewizowe, samowystarczalność żywnościowa, bezpieczeństwo państwa, Komisja Nadzoru Finansowego, potencjał gospodarczy, Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ochrona przyrody, Narodowy Bank Polski, bezpieczeństwo narodowe, rozwój gospodarczy, surowce energetyczne, prawo energetyczne, gospodarka, ochrona środowiska, produkt krajowy brutto, bezpieczeństwo żywnościowe, ekologia, Bank Światowy, bezpieczeństwo finansowe, bezpieczeństwo energetyczne

  Postępowanie wobec zagrożeń w czasie pokoju

  zagrożenie lawinowe, wychłodzenie, ratownik, zagrożenie w najbliższym otoczeniu, pożar, straż pożarna, postępowanie podczas huraganu, huragan, zapobieganie odmrożeniom, powodzianie, zasady bezpieczeństwa, niebezpieczeństwo, postępowanie podczas powodzi, postępowanie podczas pożaru, śnieg, panika, silny wiatr, rozległy pożar, zagrożenie antropogeniczne, zagrozenie naturalne, opady śniegu, lawina, ewakuacja, postępowanie podczas zagrożeń, odmrożenie, zagrożenie, zagrożenie na drodze, zalany dom, numery alarmowe, orkan, katastrofa antropogeniczna, śnieżyca, zagrożenia czasu pokoju, pożar lasu, awaria techniczna, powódź, zagrożenie w domu, katastrofa naturalna, mróz

  MFP ET M2120 mono A4/USB/WiFi/32ppm/GDI/3pl

  • Producent: EPSON
  • EAN: 8715946671048
  • SKU: PPEPSAYM2120AAA
  • Kod dostawcy: C11CJ18402
  • Jednostka: szt.
  • Model: EcoTank M2120
  • Obszar zastosowań: Dom, Biuro
  • Funkcje urządzenia: Drukarka, Kopiarka, Skaner
  • Rodzaj druku: Atramentowy
  • Format: A6, A5, A4, B6, B5, C6 114 x 162 mm, DL 110 x 220 mm, No. 10 104 x 239, 4 mm
  • Druk w kolorze: Nie
  • Parametry skanowania: Szybkość skanowania jednostronnego (A4 czerń): 12 sekund z flatbed scan Rozdzielczość skanowania: 1. 200 DPI x 2. 400 DPI (poziomo x pionowo) Formaty edycji: BMP, JPEG, PICT, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNG Typ skanera: czujnik kontaktowy obrazu (CIS)
  • Rozdzielczość druku: 1440 x 720 dpi
  • Maks. prędkość druku w czerni: 15 str/min
  • Druk Photo: Nie
  • Druk dwustronny: Brak
  • Podajnik papieru: Pojemność podajnika papieru: 30 Arkusze Pojemność podajnika papieru: 150 Arkusze W standardzie Odpowiednia gramatura papieru: 64 g/m - 90 g/m
  • Rodzaj nośnika: Papier
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows Server 2012, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2016
  • PictBridge: Nie
  • Ethernet: Nie
  • Komunikacja bezprzewodowa: WiFi, WiFi Direct, 2, 4 GHz
  • Złącza: 1 x USB 2. 0
  • Akcesoria w zestawie: Instrukcja na płycie CD Wkłady z atramentem Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Instrukcja montażu
  • Kolor: Biały
  • Wysokość: 200 mm
  • Szerokość: 375 mm
  • Głębokość: 318 mm
  • Waga: 5 kg
  • Pozostałe parametry: Metoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo firmy Epson Konfiguracja dysz: 180 dysz czarnych Minimalna wielkość kropel: 3 pl Technologia tuszów: Tusz pigmentowy Wydajność: Jedno stanowisko, Home Office, Grupa robocza Szybkość druku ISO/IEC 24734: 15 Str. /min. Monochromatyczny Szybkość druku: 32 Str. Monochromatyczny (papier zwykły) Czas do momentu otrzymania pierwszej strony: Czarno-biały 8 sekund(y) Ilość wydruków: 15. 000 Stron na miesiąc Kolory: Czarny Bezpieczeństwo w sieci WLAN: WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA2 PSK (AES) Wyświetlacz LCD: Typ: Kolor, Przekątna: 3, 7 cm Wydajność czarnego atramentu: 5. 000 Strony

  EcoTank M2120

  Drukarka monochromatyczna z systemem stałego zasilania w atrament.

  Niezawodna, oszczędzająca czas i energię drukarka EcoTank może skanować, kopiować i drukować w tym mobilnie.

  Możesz drukować, kopiować i skanować, a jednocześnie oszczędzać dzięki temu trwałemu, szybkiemu i energooszczędnemu urządzeniu EcoTank z pojemnikiem na atrament, który można uzupełniać. To ekonomiczne urządzenie może przy użyciu dostarczanego w zestawie czarnego atramentu wydrukować nawet 5000 stron1. Wydruki otrzymasz w mgnieniu oka dzięki temu, że drukarka nie musi się rozgrzać i szybkości drukowania 15 str. /min2. Z drukarką z łatwością połączysz się poprzez Wi-Fi oraz przy pomocy aplikacji do druku mobilnego firmy Epson.

  Zmniejszenie kosztów druku

  Rozwiązanie EcoTank pozwala zaoszczędzić w ciągu 3 lat nawet 50% w porównaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi3. Zamiast tonera drukarka posiada system stałego zasilania w atrament, który uzupełniany jest z dołączonych butelek. Już od początku zapewniona jest wystarczająca ilość atramentu, by wydrukować tysiące stron, co redukuje koszty i oszczędza czas.

  Niedrogi atrament

  Brak konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem pozwala zaoszczędzić nawet 90% kosztu wydrukowania jednej strony.

  Niezawodność

  Każda drukarka monochromatyczna EcoTank objęta jest gwarancją na 1 rok lub 100 000 stron, co zapewnia spokojne użytkowanie.

  Oszczędność czasu

  Nie marnuj czasu na wymianę materiałów eksploatacyjnych system stałego zasilania w atrament ogranicza konieczność konserwacji do minimum. Pracę przyspieszają również brak konieczności rozgrzewania oraz szybkość drukowania na poziomie 15 str.

  Oszczędność energii

  Drukarka monochromatyczna EcoTank umożliwia zredukowanie zużycia energii i ogólnych kosztów. Może zmniejszyć pobór mocy aż o 95%5 w porównaniu do monochromatycznych drukarek laserowych.

  Druk mobilny

  Drukuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki łączności Wi-Fi i bezpłatnym aplikacjom do druku mobilnego firmy Epson.

  Kluczowe cechy:

  • Zmniejszenie kosztów druku: Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością atramentu w zestawie
  • Niezawodne i trwałe: Gwarancja na 1 rok lub 100 000 stron
  • Oszczędność energii: Zmniejsz pobór mocy aż o 95%4
  • Uzupełnij i zapomnij: Drukuj tysiące stron za pomocą dołączonego atramentu
  • Szybkie drukowanie i Wi-Fi: Drukowanie mobilne, szybkość drukowania 15 str. /min2 i brak konieczności rozgrzewania
  • Producent: EPSON
  • EAN: 8715946671048
  • SKU: PPEPSAYM2120AAA
  • Kod dostawcy: C11CJ18402
  • Jednostka: szt.
  • Model: EcoTank M2120
  • Obszar zastosowań: Dom, Biuro
  • Funkcje urządzenia: Drukarka, Kopiarka, Skaner
  • Rodzaj druku: Atramentowy
  • Format: A6, A5, A4, B6, B5, C6 114 x 162 mm, DL 110 x 220 mm, No. 10 104 x 239, 4 mm
  • Druk w kolorze: Nie
  • Parametry skanowania: Szybkość skanowania jednostronnego (A4 czerń): 12 sekund z flatbed scan Rozdzielczość skanowania: 1. 400 DPI (poziomo x pionowo) Formaty edycji: BMP, JPEG, PICT, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNG Typ skanera: czujnik kontaktowy obrazu (CIS)
  • Rozdzielczość druku: 1440 x 720 dpi
  • Maks. prędkość druku w czerni: 15 str/min
  • Druk Photo: Nie
  • Druk dwustronny: Brak
  • Podajnik papieru: Pojemność podajnika papieru: 30 Arkusze Pojemność podajnika papieru: 150 Arkusze W standardzie Odpowiednia gramatura papieru: 64 g/m - 90 g/m
  • Rodzaj nośnika: Papier
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows Server 2012, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2016
  • PictBridge: Nie
  • Ethernet: Nie
  • Komunikacja bezprzewodowa: WiFi, WiFi Direct, 2, 4 GHz
  • Złącza: 1 x USB 2. 0
  • Akcesoria w zestawie: Instrukcja na płycie CD Wkłady z atramentem Urządzenie podstawowe Kabel zasilający Instrukcja montażu
  • Kolor: Biały
  • Wysokość: 200 mm
  • Szerokość: 375 mm
  • Głębokość: 318 mm
  • Waga: 5 kg
  • Pozostałe parametry: Metoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo firmy Epson Konfiguracja dysz: 180 dysz czarnych Minimalna wielkość kropel: 3 pl Technologia tuszów: Tusz pigmentowy Wydajność: Jedno stanowisko, Home Office, Grupa robocza Szybkość druku ISO/IEC 24734: 15 Str. 000 Strony

  Kluczowe cechy:

  • Zmniejszenie kosztów druku: Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością atramentu w zestawie
  • Niezawodne i trwałe: Gwarancja na 1 rok lub 100 000 stron
  • Oszczędność energii: Zmniejsz pobór mocy aż o 95%4
  • Uzupełnij i zapomnij: Drukuj tysiące stron za pomocą dołączonego atramentu
  • Szybkie drukowanie i Wi-Fi: Drukowanie mobilne, szybkość drukowania 15 str. /min2 i brak konieczności rozgrzewania

  830. 15

  Dokładamy wszelkich starań, by przedstawiane opisy oraz zdjęcia w pełni oddawały stan rzeczywisty oferowanego produktu. 

  Podręcznik ogólnej opieki i bezpieczeństwa Epson Ecotank M2120

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik ogólnej opieki i bezpieczeństwa Epson Ecotank M2120

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik ogólnej opieki i bezpieczeństwa Epson Ecotank M2120